تاریخ انتشار : 1399/9/2 10:09:59 تعداد بازدید : 76

ودی در انتظار عبور از سطحی مهم

نویسنده : بهروز ملاحسینی

موضوع فعالیت شرکت طبق اساسنامه انجام عملیات بیمه ای مستقیم در انواع رشته های بیمه زندگی و غیر زندگی براساس پروانه های فعالیت صادره ازبیمه مرکزی ایران, تحثسل پوشش های بیمه های اتکائی در رابطه با بیمه نامه های صادره, قبول بیمه های اتکائی از صندوق بیمه محلی و منطقه ای و یا بین المللی به صورت متقابل در محدوده مورد تایید بیمه مرکزی ایران و سرمایه گذاری از محل اندوخته ها و ذخایر فنی و قانونی در چهارچوب ضوابط مصوب شورای عالی بیمه می باشد.

بیمه دی در مهر ماه سال 1388 در بازار فرابورس عرصه شد و روند صعودی خود را از همان موقع آغاز کرده است. در کانال میان مدتی که از پاییز 97 تاکنون رسم شده است, قیمت سهم از 90 تومان تا 2890 تومان در مرداد 99 رشد داشته است و پس از آن وارد اصلاح شده است و پس از 40 درصد اصلاح, چند هفته ای است که وارد زیگزاگ های صعودی شده است.

سهم اکنون مقاومت 2400-2500 را پیش روی خود دارد و قیمت سهم نیز همین حوالی می باشد و درصدد عبور از این سطح مقاومتی می باشد که در صورت عبور از این سطح در قدم اول هدف سقف قبلی خود را دارد. حد ضرر سهامداران این سهم تثبیت زیر عدد 1700-1800 می باشد.

در RSI نیز گارد ریزشی شکسته است و در حال پولبک به خط شکسته شده می باشد و با صعودی شدن RSI میتوان عددهای بالاتری را برای بیمه دی متصور شد.