همین حالا در   آی وست   ثبت نام   کنید

تاریخ انتشار : 1399/10/14 17:16:17 تعداد بازدید : 163

وبینار ارزش گذاری شرکت های سرمایه گذاری

نویسنده : میثم رحمتی

شرکت های سرمایه گذاری چه شرکت هایی هستند؟

از شرکت های مهم سرمایه گذاری در بورس ایران میتوان به نمادهای شستا، پارسان، ومهان، ونیکی، وسپهر و آریان اشاره کرد.  شرکت های سرمایه گذاری یکی از نهادهای مالی محسوب می‌شوند که مانند صندوق های سرمایه گذاری واسطه‌ای برای شرکت های بورسی می‌باشند. این شرکت ها وضعیت شرکت های پذیرفته شده در بورس را بررسی میکنند و اقدام به سرمایه گذاری در سهم های آن ها میکنند. بنابراین یکی از مواردی که بسیار مهم میباشد نحوه تحلیل شرکت های سرمایه گذاری است.

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت:

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کنیم . در این هفته وبیناری در خصوص چگونگی ارزشگذاری شرکت های سرمایه گذاری برگزار میکنیم . در این وبینار اول سراغ تعریف مبانی مهم شرکت های سرمایه گذاری از قبیل ارزش روز دارایی و نسبت مهم p/nav خواهیم رفت و سپس روش ارزش گذاری پرتفوهای غیربورسی را آموزش خواهیم داد. در آخر شرکت پارس آریان را که یکی از شرکت های مهم سرمایه گذاری است تحلیل میکنیم.

چگونه در این وبینار شرکت کنیم؟

برای شرکت در این وبینار عدد ۱۱ را به شماره ۱۰۰۰۰۴۱۰۰۰ پیامک کرده و یا از لینک زیر برای شرکت در کلاس استفاده کنید. 

شرکت در وبینار

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار ارزشگذاری شرکت های سرمایه گذاری:

مدرس این هفته وبینار کاریزما، آقای دامچه مدیر سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری کاریزما میباشد.