به سامانه سرمایه گذاری آی وست خوش آمدید. چنانچه در سیستم ثبت نام کرده اید، با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور وارد سامانه شوید. در غیر اینصورت روی دکمه ثبت نام کلیک کرده و اطلاعات ثبت نام را کامل کنید.

درباره صندوق

مشترک کاریزما

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک کاریزما از جمله صندوق‌های در سهام و بدون پیش‌بینی سود می‌باشد که تحت نظارت سازمان بورس با شماره ۱۱۰۹۵ به ثبت رسیده است.

وجوه سرمایه‌گذاری‌شده در این صندوق عمدتاً در سهام شرکت‌های بورسی و فرابورسی سرمایه‌گذاری می‌گردد. بخش اندکی از پرتفوی صندوق نیز به سپرده بانکی و اوراق بهادار با درآمد ثابت اختصاص می‌یابد. ریسک و بازده متناظر این صندوق نسبت به صندوق‌های درآمد ثابت بالاتر است. عملکرد صندوق‌های سهامی عمدتاً به پرتفوی سهام آنها و وضعیت کلی شاخص بازار سرمایه بستگی دارد. لازم به ذکر است که بازده صندوق مشترک کاریزما از تاریخ تاسیس در مقایسه با بازده شاخص سهام از همان تاریخ همواره بالاتر بوده است. در تاریخ ۰۳/۰۴/۹۸ بازده صندوق از ابتدای تاسیس آن ۸۰۸ درصد بوده است که طی همین مدت زمان بازده شاخص بورس ۱۱۱ درصد می‌باشد. این بدین معناست که سرمایه‌ی فردی که در ابتدای تاسیس صندوق مشترک کاریزما اقدام به سرمایه‌گذاری در آن کرده بود در حال حاضر ۹ برابر شده است.

شماره ثبت نزد سازمان بورس و اوراق بهادار 11095
شماره ثبت در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری 30192
نوع صندوق در سهام و بدون پیش‌بینی سود
تاریخ آغاز فعالیت 1391/7/11
مدیر صندوق و مدیر ثبت شرکت سبدگردان كاریزما
متولی صندوق موسسه حسابرسي آزمون پرداز ايران مشهود
مدیران سرمایه‌گذاری آرش غفاری، رامتین خدادادی، حسین صفری
حسابرس موسسه حسابرسي هدف همكاران
تقسیم سود ندارد
بازدهی ماه آخر 14 (بر مبنای ماهیانه)%
بازدهی یک سال آخر 148%

وب‌سایت صندوق

جدول نرخ صدور و ابطال

تاریخ قیمت صدور قیمت ابطال خالص ارزش آماری تعداد واحدهای سرمایه‌گذاری کل خالص ارزش دارایی‌ها
1398/11/29 17,811,318 17,559,186 17,559,186 25,325 326,856,302,100

مراحل سرمایه‌گذاری

سرمایه‌گذاران می‌توانند پس‌از ثبت‌نام در پرتال ivest و دریافت کد رهگیری و کد فعال‌سازی، با در دست داشتن مدارک شناسایی (شناسنامه و کارت ملی) به یکی از شعب بانک حکمت ایرانیان و یا محل صندوق واقع در تهران، خیابان شهید بهشتی، بین وزرا و بخارست، پلاک 283، ساختمان نگین آزادی، طبقه چهارم غربی مراجعه نموده و پس از احراز هویت، نام کاربری و کلمه عبور خود را از طریق پیامک دریافت کنند. مراحل سرمایه‌گذاری در صندوق مشترک کاریزما به شرح زیر می‌باشد:

مراحل صدور آنلاین:
 • 1 مراجعه به پرتال خدمات آنلاین صندوق‌های سرمایه‌گذاری کاریزما به آدرس ivest.ir
 • 2 وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور در صفحه ورود
 • 3 ورود به صفحه "ثبت سفارش"، انتخاب "صندوق سرمایه‌گذاری مشترک کاریزما" و درخواست صدور
 • 4 تعیین مبلغ مورد نظر برای سرمایه‌گذاری و تایید سفارش
 • 5 تایید صحت اطلاعات موجود در رسید نهایی صدور واحدهای سرمایه‌گذاری
 • 6 واریز وجه به حساب صندوق از طریق
  1) انتقال وجه بانکی به‌صورت پرداخت از طریق اینترنت‌بانک یا مراجعه حضوری به شعب کلیه بانک‌ها و واریز وجه از طریق ساتنا/ پایا به حساب‌های معرفی‌شده برای صندوق و درج اطلاعات پرداختی در فیلدهای مربوطه
  2) ازطریق پرداخت کارتی در درگاه پرداخت اینترنتی با تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب
 • *لازم به ذکر است صدور واحدهای سرمایه‌گذاری به نرخ روزکاری بعد از ثبت درخواست ، تأیید و انجام می‌شود. مبالغ تتمه صدور، روزِ کاری بعد از ارائه درخواست به حساب سرمایه‌گذار واریز می¬‌شود.

زمان صدور: سرمایه‌گذاران محترم می‌توانند تا ساعت 20:00 هر روز به جز روزهای تعطیل نسبت به صدور واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری اقدام نمایند.

مراحل ابطال آنلاین:
 • 1 مراجعه به پرتال پرتال خدمات آنلاین صندوق‌های سرمایه‌گذاری کاریزما
 • 2 وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور در صفحه ورود
 • 3 ورود به صفحه "ثبت سفارش"، انتخاب "صندوق سرمایه‌گذاری مشترک کاریزما" و درخواست ابطال
 • 4 تعیین تعداد واحد مورد نظر برای ابطال و ثبت سفارش
 • 5 تایید صحت اطلاعات موجود در رسید نهایی ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری

زمان ابطال: سرمایه‌گذاران محترم می‌توانند تا ساعت 20:00 هر روز به جز روزهای تعطیل نسبت به ابطال واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری اقدام نمایند.

ابطال حضوری:

سرمایه‌گذاران محترم می‌توانند با در دست داشتن مدارک هویتی و آخرین گواهی سرمایه‌گذاری، تا قبل از پایان ساعت کاری روزهای غیرتعطیل شنبه تا چهارشنبه،‌ به نشانی شرکت سبدگردان کاریزما مراجعه و درخواست ابطال واحدهای خود در سرمایه‌گذاری صندوق مشترک کاریزما را ثبت کنند.

پرداخت مبالغ ابطال:

پرداخت مبالغ ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری 2 الی 6 روزِ کاری بعد از ارائه درخواست - بر اساس نرخ روزِ کاری بعد از ثبت درخواست - انجام می‌شود.

در صورتی که سرمایه‌گذار نیاز به دریافت گواهی سرمایه‌گذاری داشته باشد، می‌تواند روز کاری بعد از ثبت درخواست صدور/ ابطال (ساعت 15 به بعد) در قسمت داشبورد (چاپ گواهی) نسبت به دریافت گواهی خود اقدام کند.

مزایای صندوق

قابلیت تمکن مالی گواهی‌های صندوق

امکان توثیق واحدها جهت دریافت تسهیلات از بانک (در دست اقدام)

شماره حساب های صندوق جهت واریز فیش
شماره حساب بانک شعبه کد شعبه شماره شبا
266-8100-11701350-1 پاسارگاد شهید بهشتی غربی 266 IR040570026681011701350101

با ما در ارتباط باشید

تلفن: 41426 – 021 شماره‌های داخلی 124 – 111 - 112

شرکت سبدگردان کاریزما اولین نهاد مالی است که پیرو اجرای بند ۲ ماده ۷ قانون جدید بازار اوراق بهادار ج.ا.ایران، به منظور مدیریت حرفه‌ای وجوه اشخاص (اعم از حقیقی و حقوقی) در بازار سرمایه، در اسفند ۱۳۸۹ تأسیس و در سازمان بورس و اوراق بهادار ایران به ثبت رسیده است. این شرکت به‌عنوان پیشگام در امر سبدگردانی حرفه‌ای در کشور، با هدف کمک به رشد و بالندگی کلیه ذی‌نفعان شرکت و با پشتیبانی و حمایت مجموعه‌ای از نیروهای خبره و کارآمد، تلاش دارد تا با متنوع‌سازی محصولات و خدمات خود در فضایی ارزش‌آفرین، خلاق و متعالی، سهم به سزایی در جذب مشتریان و از آن طریق، جذب منابع برای بازار سرمایه کشور ایفا کند.
لوگوی نماد الکترونیکی