به سامانه سرمایه گذاری آی وست خوش آمدید. چنانچه در سیستم ثبت نام کرده اید، با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور وارد سامانه شوید. در غیر اینصورت روی دکمه ثبت نام کلیک کرده و اطلاعات ثبت نام را کامل کنید.

درباره صندوق

نیکوکاری کشتی ورزش ملی ایران

صندوق سرمایه‌گذاری نیکوکاری کشتی ورزش ملی ایران از جمله صندوق‌های با درآمد ثابت می‌باشد که تحت نظارت سازمان بورس با شماره 11427 به ثبت رسیده است.

سرمایه‌گذار این صندوق می‌توانند در قالب یکی از سه روش زیر در امور نیکوکارانه مندرج در بند 3-1 امیدنامه صندوق نیکوکاری کشتی ورزش ملی ایران مشارکت نمایند. امور نیکوکارانه شامل کمک به برنامه‌های توسعه‌ای فدراسیون کشتی به عنوان مدیر اجرایی صندوق می‌باشند.

نوع اول) سرمایه‌گذار اصل و در نتیجه تمام منافع حاصل از سرمایه‌گذاری را به امور نیکوکارانه مندرج در امیدنامه صندوق اختصاص دهد. در این صورت گواهی سرمایه‌گذاری به نام مدیر اجرایی صندوق صادر شده و به شخص نیکوکار مطابق رویه‌ی پذیره‌نویسی، صدور و ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری، لوح تقدیری اهدا می‌شود.

نوع دوم) سرمایه‌گذار تمام منافع حاصل از سرمایه‌گذاری خود در صندوق را به امور نیکوکارانه‌ی یادشده اختصاص دهد. در این صورت گواهی سرمایه‌گذاری به نام شخص نیکوکار صادر می‌شود.

نوع سوم) سرمایه‌گذار معادل 15 درصد سالیانه از منافع سرمایه‌گذاری خود در صندوق را به خود اختصاص داده و در صورتی‌که سرمایه‌گذاری در صندوق منافع بیشتری حاصل نماید مابقی منافع به امور نیکوکارانه یادشده اختصاص ‌می‌یابد. در این صورت نیز گواهی سرمایه‌گذاری به نام شخص نیکوکار صادر می‌شود.

سرمایه‌گذاران محترم توجه داشته باشند سودی که از این صندوق دریافت می‌نمایند حداکثر 15 درصد بوده و مابه‌التفاوت هر سودی که صندوق ایجاد می‌نماید و 15 درصد به‌صورت هر سه ماه یک بار به حساب مدیر اجرایی صندوق (بنیاد حامیان دانشگاه تهران) واریز شده و ازطریق مدیر اجرای صندوق به اقدامات برنامه‌ریزی‌شده در راستای حمایت از پروژه‌های آکادمیک و دانشجویان بی‌بضاعت تخصیص می‌یابد.

شماره ثبت نزد سازمان بورس و اوراق بهادار 11427
شماره ثبت در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری 38497
نوع صندوق درآمد ثابت
تاریخ آغاز فعالیت 1395/2/13
حداقل نرخ سود پیش‌بینی امیدنامه 15 %
مدیر صندوق و مدیر ثبت سبدگردان كاريزما
متولی صندوق شركت مشاور سرمايه گذاري آرمان آتي
مدیران سرمایه‌گذاری پدرام سميعي تبريزي، هادي واحداحمديان، عزت اله صياد نيا طيبي
حسابرس موسسه حسابرسي آزمون پرداز ايران مشهود
تقسیم سود سه ماه یک بار
سود ماه آخر 23.67 (بر مبنای سالیانه)%
سود یک سال آخر -

وب‌سایت صندوق

جدول نرخ صدور و ابطال

تاریخ قیمت صدور قیمت ابطال خالص ارزش آماری تعداد واحدهای سرمایه‌گذاری کل خالص ارزش دارایی‌ها
1398/7/21 1,068,973 1,067,282 1,067,282 86,250 91,382,651,250

مراحل سرمایه‌گذاری

سرمایه‌گذاران می‌توانند پس‌از ثبت‌نام در پرتال ivest و دریافت کد رهگیری و کد فعال‌سازی، با در دست داشتن مدارک شناسایی (شناسنامه و کارت ملی) به یکی از شعب بانک حکمت ایرانیان و یا محل صندوق واقع در تهران، خیابان شهید بهشتی، بین وزرا و بخارست، پلاک 283، ساختمان نگین آزادی، طبقه چهارم غربی مراجعه نموده و پس از احراز هویت، نام کاربری و کلمه عبور خود را از طریق پیامک دریافت کنند. مراحل سرمایه‌گذاری در صندوق نیکوکاری دانشگاه تهران به شرح زیر می‌باشد:

مراحل صدور آنلاین:

 • مراجعه به پرتال خدمات آنلاین صندوق‌های سرمایه‌گذاری کاریزما به آدرسivest.ir
 • وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور در صفحه ورود
 • ورود به صفحه "ثبت سفارش"، انتخاب "صندوق سرمایه‌گذاری نیکوکاری دانشگاه تهران" و درخواست صدور
 • تعیین مبلغ مورد نظر برای سرمایه‌گذاری و تایید سفارش
 • تایید صحت اطلاعات موجود در رسید نهایی صدور واحدهای سرمایه‌گذاری
 • واریز وجه به حساب صندوق از طریق
  • 1) انتقال وجه بانکی به‌صورت پرداخت از طریق اینترنت‌بانک یا مراجعه حضوری به شعب کلیه بانک‌ها و واریز وجه از طریق ساتنا/ پایا به حساب‌های معرفی‌شده برای صندوق و درج اطلاعات پرداختی در فیلدهای مربوطه
  • 2) ازطریق پرداخت کارتی در درگاه پرداخت اینترنتی با تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب

* لازم به ذکر است صدور واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق نیکوکاری دانشگاه تهران به نرخ NAV صدورِ روز کاری بعد از روز ارائه درخواست انجام می‌شود که نرخ مذکور طی 2 روز کاری بعد از ثبت درخواست، محاسبه می‌گردد. مبالغ تتمه صدور، 2 روزِ کاری بعد از ارائه درخواست به حساب سرمایه‌گذار واریز می­‌شود.

زمان صدور: سرمایه‌گذاران محترم می‌توانند تا ساعت 20:00 هر روز به جز روزهای تعطیل نسبت به صدور واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری اقدام نمایند.

مراحل ابطال آنلاین:

 • مراجعه به پرتال پرتال خدمات آنلاین صندوق‌های سرمایه‌گذاری کاریزما
 • وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور در صفحه ورود
 • ورود به صفحه "ثبت سفارش"، انتخاب "صندوق سرمایه‌گذاری نیکوکاری دانشگاه تهران" و درخواست ابطال
 • تعیین تعداد واحد مورد نظر برای ابطال و ثبت سفارش
 • تایید صحت اطلاعات موجود در رسید نهایی ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری

زمان ابطال: سرمایه‌گذاران محترم می‌توانند تا ساعت 20:00 هر روز به جز روزهای تعطیل نسبت به ابطال واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری اقدام نمایند.

ابطال حضوری:

سرمایه‌گذاران محترم می‌توانند با در دست داشتن مدارک هویتی و آخرین گواهی سرمایه‌گذاری، تا قبل از پایان ساعت کاری روزهای غیرتعطیل شنبه تا چهارشنبه،‌ به نشانی شرکت سبدگردان کاریزما مراجعه و درخواست ابطال واحدهای خود در سرمایه‌گذاری صندوق نیکوکاری دانشگاه تهران را ثبت کنند.

پرداخت مبالغ ابطال:

پرداخت مبالغ ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری در روزِ کاری بعد از ارائه درخواست - بر اساس نرخ روزِ ثبت درخواست - انجام می‌شود.

* در صورتی که سرمایه‌گذار نیاز به دریافت گواهی سرمایه‌گذاری داشته باشد، می‌تواند روز کاری بعد از ثبت درخواست صدور/ ابطال (ساعت 15 به بعد) در قسمت داشبورد (چاپ گواهی) نسبت به دریافت گواهی خود اقدام کند.

مزایای صندوق
 • قابلیت تمکن مالی گواهی‌های صندوق
 • امکان توثیق واحدها جهت دریافت تسهیلات از بانک (در دست اقدام)
 • تجمیع سرمایه‌های خیرین در راستای پیشبرد اهداف نیکوکارانه
 • مدیریت ساختارمند در تخصیص وجوه به امور نیکوکارانه
 • وجود جریان مستمر وجوه
 • امکان حفظ اصل سرمایه نیکوکاران
 • امکان تخصیص بخشی از سود کسب شده ناشی از فعالیت‌های صندوق به سرمایه‌گذاران
شماره حساب های صندوق جهت واریز فیش
شماره حساب بانک شعبه کد شعبه شماره شبا
266-8600-11740277-1 پاسارگاد شهید بهشتی غربی 266 IR910570026686011740277101

با ما در ارتباط باشید

تلفن: 41426 – 021 شماره‌های داخلی 124 – 111 - 112

شرکت سبدگردان کاریزما اولین نهاد مالی است که پیرو اجرای بند ۲ ماده ۷ قانون جدید بازار اوراق بهادار ج.ا.ایران، به منظور مدیریت حرفه‌ای وجوه اشخاص (اعم از حقیقی و حقوقی) در بازار سرمایه، در اسفند ۱۳۸۹ تأسیس و در سازمان بورس و اوراق بهادار ایران به ثبت رسیده است. این شرکت به‌عنوان پیشگام در امر سبدگردانی حرفه‌ای در کشور، با هدف کمک به رشد و بالندگی کلیه ذی‌نفعان شرکت و با پشتیبانی و حمایت مجموعه‌ای از نیروهای خبره و کارآمد، تلاش دارد تا با متنوع‌سازی محصولات و خدمات خود در فضایی ارزش‌آفرین، خلاق و متعالی، سهم به سزایی در جذب مشتریان و از آن طریق، جذب منابع برای بازار سرمایه کشور ایفا کند.

تهران - خیابان شهید بهشتی، پلاک ۲۸۳ ساختمان نگین آزادی طبقه چهارم

تلفن : 41426 داخلی 124 فکس : 88482135 ایمیل : info@sgc.co.ir

ساعت کاری : شنبه تا سه شنبه ۸ الی ۱۷ - چهارشنبه ۸ الی ۱۶