به سامانه سرمایه گذاری آی وست خوش آمدید. چنانچه در سیستم ثبت نام کرده اید، با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور وارد سامانه شوید. در غیر اینصورت روی دکمه ثبت نام کلیک کرده و اطلاعات ثبت نام را کامل کنید.

درباره صندوق

با درآمد ثابت کمند

صندوق سرمايه‌گذاري با درآمد ثابت کمند در تاریخ 30/05/1396 با دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان صندوق سرمایه‌گذاری موضوع بند ٢٠ ماده ١ قانون بازار اوراق بهادار مصوب آذر ماه سال ١٣٨٤، فعالیت خود را آغاز کرد. صندوق کمند که با شماره 11513 نزد سازمان به ثبت رسیده است، از نوع درآمد ثابت، قابل‌معامله در بورس و با تقسیم سود ماهیانه (16ام هر ماه) است. این صندوق به‌دلیل برخورداری از رکن بازارگردانی از نقدشوندگی بسیار بالایی برخوردار است. همچنین ترکیب دارایی‌های صندوق کمند عمدتاً شامل اوراق مشارکت با درآمد ثابت و سپرده بانکی می‌باشد..

شماره ثبت نزد سازمان بورس و اوراق بهادار 11513
شماره ثبت در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری 41928
نوع صندوق درآمد ثابت و با پیش‌بینی سود
تاریخ آغاز فعالیت 1396/5/30
مدیر صندوق و مدیر ثبت شرکت سبدگردان كاریزما
متولی صندوق شركت مشاور سرمايه‌گذاري نيكي‌گستر
مدیران سرمایه‌گذاری پدرام سميعي تبريزي، حسين صفري، عزت اله صيادنيا طيبي
حسابرس موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت دایارهیافت
تقسیم سود ماهیانه (16ام هر ماه)
سود ماه آخر 20.7 (بر مبنای سالیانه)%
سود یک سال آخر 22%

وب‌سایت صندوق

مراحل سرمایه‌گذاری

به‌منظور سرمایه‌گذاری در صندوق کمند دارا بودن کد بورسی الزامی است. علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در این صندوق می‌توانند با دارا بودن کد بورسی و دسترسی به کلیه کارگزاری‌های فعال در بازار سرمایه به‌صورت آنلاین یا ارسال سفارش خرید به کارگزاری، اقدام به سرمایه‌گذاری در این صندوق نمایند. ویژگی قابلیت معامله در بورس، سهولت معامله بسیاری بالاتری را برای این صندوق نسبت به صندوق‌های مبتنی بر صدور و ابطال برای سرمایه‌گذاران ایجاد می‌نماید. افرادی که هنوز کد بورسی ندارند می‌توانند با تکمیل ثبت‌نام در سامانه سجام و سپس مراجعه حضوری به کلیه شرکت‌های کارگزاری اقدام به اخذ کد بورسی و نام کاربری و کلمه عبور سامانه معاملات برخط کارگزاری نمایند.

مزایای صندوق
  • سهولت معامله ازطریق امکان خرید و فروش در بورس
  • قابلیت تمکن مالی گواهی‌های صندوق
  • عدم اخذ کارمزد صدور و ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری
  • واریز سود حداقل 20 درصد روزشمار به حساب سرمایه‌گذاران به صورت ماهیانه
  • امکان اخذ اعتبار از کارگزاری‌ها برای معاملات سهام از محل سرمایه‌گذاری در صندوق

وجوه سرمایه‌گذاری‌شده در این صندوق عمدتاً در سپرده بانکی و اوراق بهادار با درآمد ثابت از نوع دولتی یا غیردولتی سرمایه‌گذاری می‌گردد. بخش اندکی از پرتفوی صندوق نیز به سهام شرکت‌های بورسی و فرابورسی اختصاص می‌یابد. ریسک و بازده متناظر این صندوق نسبت به صندوق‌های در سهام پایین‌تر است.

مواعد پرداخت سود در این صندوق به صورت ماهانه است و تاریخ اعمال سود صندوق، 15ام هر ماه می‌باشد. سود صندوق یک روز کاری پس از روز اعمال سود ازطریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی به حساب سرمایه‌گذاران واریز خواهد شد.

با ما در ارتباط باشید

تلفن: 41426 – 021 شماره‌های داخلی 124 – 111 - 112

شرکت سبدگردان کاریزما اولین نهاد مالی است که پیرو اجرای بند ۲ ماده ۷ قانون جدید بازار اوراق بهادار ج.ا.ایران، به منظور مدیریت حرفه‌ای وجوه اشخاص (اعم از حقیقی و حقوقی) در بازار سرمایه، در اسفند ۱۳۸۹ تأسیس و در سازمان بورس و اوراق بهادار ایران به ثبت رسیده است. این شرکت به‌عنوان پیشگام در امر سبدگردانی حرفه‌ای در کشور، با هدف کمک به رشد و بالندگی کلیه ذی‌نفعان شرکت و با پشتیبانی و حمایت مجموعه‌ای از نیروهای خبره و کارآمد، تلاش دارد تا با متنوع‌سازی محصولات و خدمات خود در فضایی ارزش‌آفرین، خلاق و متعالی، سهم به سزایی در جذب مشتریان و از آن طریق، جذب منابع برای بازار سرمایه کشور ایفا کند.
لوگوی نماد الکترونیکی